دعوت از شهروندان شیرازی جهت ارسال آثار به مسابقات کنفرانس جهانی اتحادیه شهرهای تاریخی

اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز از شهروندان این کلان‌شهر به عنوان یکی از اعضای اتحادیه شهرهای تاریخی دعوت کرد تا با ارسال آثار خود در مسابقه فیلم و‌ نقاشی هجدهمین کنفرانس جهانی اتحادیه شهرهای تاریخی در شهر آندونگ کره جنوبی شرکت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، آندونگ میزبان هجدهمین کنفرانس جهانی اتحادیه شهرهای تاریخی با هدف معرفی شهرهای عضو اتحادیه به شهروندان این شهرها، مسابقه‌ای بین‌المللی در دو محور فیلم و نقاشی برگزار می‌کند.

این مسابقه یکی از رویدادهای جانبی این کنفرانس است که آذر ماه سال جاری برگزار می‌شود و از شهروندان شیراز به عنوان یکی از اعضای این اتحادیه دعوت شده تا با ارسال فیلم‌های ضبط شده و نقاشی‌های خود در این برنامه مشارکت کنند.

بر اساس گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز با توجه به عدم پذیرش مستقیم آثار توسط دبیرخانه کنفرانس، از تمامی علاقه‌مندان دعوت به عمل می‌آید، آثار خود را تا ۳۱ شهریور ماه جاری به این اداره کل ارسال تا آثار منتخب به دبیرخانه کنفرانس ارسال شود.

شایان ذکر است این جشنواره در بخش فیلم با موضوع «تمام دلربایی شهر من» با محور ارزش‌‎های تاریخی و فرهنگی، سفرها و بخش‌هایی از زندگی روزمره در شهر، تاریخ و میراث فرهنگی، غذا، لباس و معماری و رویدادها و جاذبه‌ها برای رده سنی بین ۱۳ تا ۲۳ سال برگزار می شود و هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر سه اثر ارسال کند.

بخش دوم به نقاشی کودکان و نوجوانان ۷ تا ۱۵ سال با موضوع «طراحی نقاب صورت» اختصاص یافته است.

علاقه‌مندان می توانند برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص قوانین مسابقه و دریافت فرم ثبت نام به درگاه الکترونیکی شهرداری شیراز به نشانی shiraz.ir مراجعه و یا با شماره ۱۳۷ تماس حاصل نمایند.
 ۱۴۰۱/۰۶/۱۳
منبع : معاونت شهرساری و معماری
بازدید ها : ۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

      تلفن : 071-32338878-32351544-32331214-32331688
پست الکترونیک : shahrsazi@shiraz.ir
آدرس : شیراز – خیابان زند – انتهای خیابان رودکی – معاونت شهرسازی ومعماری
 

بارگذاری و بروز رسانی محتوا: معاونت شهرسازی و معماری شهرداری شیراز