توسط شهردار شیراز

معاون مالی و اقتصادی، مدیر کل حراست و شهرداران مناطق ۷، ۸ و ۱۰ شیراز منصوب شدند

شهردار شیراز با صدور احکامی جداگانه معاون مالی و اقتصادی شهرداری، مدیر کل حراست و شهرداران مناطق۷، ۸ (بافت تاریخی) و ۱۰ را منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، سید احسان اصنافی با صدور حکمی سعید مصفا را به سمت معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز منصوب کرد. در حکم معاون مالی و اقتصادی بر مواردی همچون نظارت بر وصول درآمد و تحقق و توسعه درآمدهای پایدار، نظارت بر هزینه ها و معاملات شهرداری و نگهداری حساب هزینه، نظارت بر اداره و حفظ دارایی های منقول و غیرمنقول شهرداری و ... تاکید شده است. پیش از این محمدهادی هاشم پور معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز بود.

همچنین شهردار شیراز در حکمی دیگر علیرضا جمشیدی را به سمت مدیر کل حراست شهرداری شیراز منصوب کرد. در حکم صادره از سوی سید احسان اصنافی به علیرضا جمشیدی بر مواردی همچون اتخاذ تدابیر مناسب درخصوص نظارت بر انجام امور مربوط به حراست اموال، ساختمانها، ماشین آلات و ...، نظارت بر انجام امور مربوط به حفاظت پرسنلی و ... تاکید شده است. پیش از این سید مهدی حسینی خواه مدیر کل حراست شهرداری شیراز بود.

سید احسان اصنافی با صدور حکمی علی مصلی نژاد به سمت شهردار منطقه ۸ (منطقه تاریخی) منصوب کرد. در حکم صادره از سوی شهردار شیراز بر مواردی همچون نظارت بر امور مالی و وصول درآمد، نظارت بر انجام امور مربوط به خدمات شهری، نظارت بر ایجاد و نگهداری فضاهای سبز و پارک های منطقه، نظارت بر انجام امور عمرانی، نظارت بر فرآیندهای صدور پروانه ساختمانی، مجوزها، پایان کار، پاسخ استعلام و ... تاکید شده است. پیش از این مهدی قلندری شهردار منطقه هشت شیراز بود.

همچنین احکام قاسم اکبری به عنوان شهردار منطقه هفت شیراز و سعید معصومی شهردار منطقه ۱۰ شیراز که پیشتر به عنوان سرپرست منطقه معرفی شده بودند، نیز توسط شهردار شیراز صادر شد.
 ۱۴۰۰/۰۸/۱۶
منبع : معاونت شهرساری و معماری
بازدید ها : ۵۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

      تلفن : 071-32338878-32351544-32331214-32331688
پست الکترونیک : shahrsazi@shiraz.ir
آدرس : شیراز – خیابان زند – انتهای خیابان رودکی – معاونت شهرسازی ومعماری
 

بارگذاری و بروز رسانی محتوا: معاونت شهرسازی و معماری شهرداری شیراز